23 Kasım Cumartesi · 16:15
Kuponperest analizi
CAT%68Beraberlik%16DAL%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%67
Güven59/100Orta riskModel uyumu 68%
Neden?
- Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,39.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,39
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
3,32
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Deportivo Alavés 1581.
- Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1581).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Club Atlético de Madrid 1792.
- Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,39, Deportivo Alavés 0,94).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,39, Deportivo Alavés 0,94).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).