21 Mayıs Pazar · 16:15
Kuponperest analizi
CAT%72Beraberlik%14COS%13
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%51
Güven60/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,68.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,68
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
3,62
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, CA Osasuna 1549.
- Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1549).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Club Atlético de Madrid 1792.
- CA Osasuna deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,68, CA Osasuna 0,94).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,68, CA Osasuna 0,94).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- CA Osasuna son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).