KuponperestV2
4 Eylül Pazar · 15:00
Clermont Foot 63
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Toulouse

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,74

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%56
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%76
2.5 üst
%51
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.2119.45.52.40.8
16.5119.85.72.50.9
23.35.85.12.91.30.4
31.22.01.81.00.40.2
40.30.50.50.30.10.0
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 47%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%79
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Toulouse 1622.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1622).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1622, Clermont Foot 63 1620.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Toulouse 1622.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1622, Clermont Foot 63 1620.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,04, Toulouse 1,74).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,04, Toulouse 1,74).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,04, Toulouse 1,74).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,04, Toulouse 1,74).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,04, Toulouse 1,74).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,04, Toulouse 1,74).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,04, Toulouse 1,74).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,04, Toulouse 1,74).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 kalesini maçların %17'inde, Toulouse %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven54/100Orta risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 1,04.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 1,04.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven70/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 1,04.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven59/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%18
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Clermont Foot 63 — Toulouse · Kuponperest