KuponperestV2
28 Ocak Pazar · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,84

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%49
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%78
2.5 üst
%54
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
05.39.07.64.31.80.6
16.6119.55.32.30.8
24.16.95.93.31.40.5
31.72.92.41.40.60.2
40.50.90.70.40.20.1
50.10.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 76%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%74
Elo gücü%64
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1682).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Clermont Foot 63 1620.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Clermont Foot 63 1620.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,24, RC Strasbourg Alsace 1,69).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,24, RC Strasbourg Alsace 1,69).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,24, RC Strasbourg Alsace 1,69).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,24, RC Strasbourg Alsace 1,69).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,24, RC Strasbourg Alsace 1,69).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,24, RC Strasbourg Alsace 1,69).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,24, RC Strasbourg Alsace 1,69).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,24, RC Strasbourg Alsace 1,69).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven55/100Orta risk
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 kalesini maçların %17'inde, RC Strasbourg Alsace %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven53/100Orta risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven71/100Düşük risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Clermont Foot 63 — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest