KuponperestV2
14 Mayıs Pazar · 13:00
Clermont Foot 63
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Olympique Lyonnais

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,34

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%49
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%67
2.5 üst
%41
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
09.9149.64.41.50.4
19.1138.84.11.40.4
24.25.94.11.90.70.2
31.31.81.30.60.20.1
40.30.40.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 89%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%73
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Olympique Lyonnais 1743.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1743).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Clermont Foot 63 1620.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Olympique Lyonnais 1743.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Clermont Foot 63 1620.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 0,92, Olympique Lyonnais 1,39).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 0,92, Olympique Lyonnais 1,39).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 0,92, Olympique Lyonnais 1,39).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 0,92, Olympique Lyonnais 1,39).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 0,92, Olympique Lyonnais 1,39).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 0,92, Olympique Lyonnais 1,39).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 0,92, Olympique Lyonnais 1,39).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 0,92, Olympique Lyonnais 1,39).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 kalesini maçların %17'inde, Olympique Lyonnais %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven57/100Orta risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,92.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,92.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 0,92.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven63/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,39.
  • Deplasmanda maç başına 1,62 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,39.
  • Deplasmanda maç başına 1,62 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,39.
  • Deplasmanda maç başına 1,62 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Clermont Foot 63 — Olympique Lyonnais · Kuponperest