KuponperestV2
17 Eylül Pazar · 15:00
Clermont Foot 63
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Nantes

Kuponperest analizi

CFO%40Beraberlik%31NAN%29

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%82
Güven61/100Orta riskModel uyumu 78%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,09, Nantes 0,97).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,09

Beklenen gol (dep.)

0,97

Toplam beklenen gol

2,06

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Nantes 1500.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1500).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Clermont Foot 63 1620.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,09, Nantes 0,97).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,09, Nantes 0,97).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Clermont Foot 63 — Nantes · Kuponperest