17 Eylül Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
CFO%40Beraberlik%31NAN%29
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%82
Güven61/100Orta riskModel uyumu 78%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,09, Nantes 0,97).
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,09
Beklenen gol (dep.)
0,97
Toplam beklenen gol
2,06
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Nantes 1500.
- Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1500).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Clermont Foot 63 1620.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,09, Nantes 0,97).
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,09, Nantes 0,97).
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).