KuponperestV2
17 Mart Pazar · 15:00
Clermont Foot 63
2-1Maç sonucu · İY 2-1
Le Havre

Kuponperest analizi

CFO%35Beraberlik%31LHA%34

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%76
Güven69/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,08, Le Havre 1,35).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,08

Beklenen gol (dep.)

1,35

Toplam beklenen gol

2,43

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Le Havre 1492.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1492).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Clermont Foot 63 1620.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,08, Le Havre 1,35).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,08, Le Havre 1,35).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Clermont Foot 63 — Le Havre · Kuponperest