KuponperestV2
16 Nisan Pazar · 15:00
Clermont Foot 63
2-1Maç sonucu · İY 2-1
Angers SCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,29

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%67
2.5 üst
%39
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
010116.12.20.60.1
112137.32.70.70.2
27.27.94.41.60.40.1
32.93.21.70.60.20.0
40.90.90.50.20.10.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 83%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%80
Geçmiş frekans%73
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Angers SCO 1510.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1510).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Clermont Foot 63 1620.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Angers SCO 1510.
  • Clermont Foot 63 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Clermont Foot 63 1620.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,20, Angers SCO 1,10).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,20, Angers SCO 1,10).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,20, Angers SCO 1,10).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,20, Angers SCO 1,10).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,20, Angers SCO 1,10).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,20, Angers SCO 1,10).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,20, Angers SCO 1,10).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Clermont Foot 63 1,20, Angers SCO 1,10).
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Clermont Foot 63 kalesini maçların %17'inde, Angers SCO %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven54/100Orta risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 1,20.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 1,20.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Clermont Foot 63 için beklenen gol: 1,20.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven64/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Clermont Foot 63 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Clermont Foot 63 — Angers SCO · Kuponperest