KuponperestV2
30 Eylül Pazar · 15:00
Chievo Verona
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Torino

Kuponperest analizi

CVE%25Beraberlik%28TOR%47

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven54/100Orta riskModel uyumu 49%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Chievo Verona 1620.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,14

Beklenen gol (dep.)

1,69

Toplam beklenen gol

2,83

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Torino 1581.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1581).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Chievo Verona 1620.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,14, Torino 1,69).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,14, Torino 1,69).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Chievo Verona — Torino · Kuponperest