KuponperestV2
14 Nisan Pazar · 18:00
Chievo Verona
1-3Maç sonucu · İY 0-1
SSC Napoli

Kuponperest analizi

CVE%14Beraberlik%22SNA%64

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%86
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 73%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Chievo Verona 1620.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,86

Beklenen gol (dep.)

2,22

Toplam beklenen gol

3,09

En olası skor

0-2

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%14
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, SSC Napoli 1791.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1791).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%64
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Chievo Verona 1620.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,86, SSC Napoli 2,22).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,86, SSC Napoli 2,22).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Chievo Verona — SSC Napoli · Kuponperest