KuponperestV2
4 Kasım Pazar · 15:00
Chievo Verona
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Sassuolo Calcio

Kuponperest analizi

CVE%23Beraberlik%29SCA%48

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven56/100Orta riskModel uyumu 57%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Chievo Verona 1620.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,01

Beklenen gol (dep.)

1,72

Toplam beklenen gol

2,73

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Sassuolo Calcio 1622.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1622).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Chievo Verona 1620.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,01, Sassuolo Calcio 1,72).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,01, Sassuolo Calcio 1,72).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Chievo Verona — Sassuolo Calcio · Kuponperest