KuponperestV2
28 Nisan Pazar · 15:00
Chievo Verona
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Parma Calcio 1913

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,17

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%64
2.5 üst
%36
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
012126.82.40.70.1
112147.32.60.70.2
26.77.33.91.40.40.1
32.42.61.40.50.10.0
40.60.70.40.10.00.0
50.10.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 98%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%83
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Parma Calcio 1913 1536.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1536).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Chievo Verona 1620.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Parma Calcio 1913 1536.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Chievo Verona 1620.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,08, Parma Calcio 1913 1,08).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,08, Parma Calcio 1913 1,08).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,08, Parma Calcio 1913 1,08).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,08, Parma Calcio 1913 1,08).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,08, Parma Calcio 1913 1,08).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,08, Parma Calcio 1913 1,08).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,08, Parma Calcio 1913 1,08).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,08, Parma Calcio 1913 1,08).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Chievo Verona kalesini maçların %20'inde, Parma Calcio 1913 %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven45/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,08.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,08.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,08.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven63/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Chievo Verona — Parma Calcio 1913 · Kuponperest