KuponperestV2
22 Nisan Pazar · 15:00
Chievo Verona
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Inter

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,57

En olası skor

0-2

%13

Ev sahibi kazanır
%7
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%80
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%88
2.5 üst
%67
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
03.08.212118.04.6
11.95.88.17.75.53.1
20.72.02.82.61.91.1
30.20.40.60.60.40.2
40.00.10.10.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%73
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%12
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Inter 1620.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%68
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Chievo Verona 1620.
  • Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %80'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Inter 1620.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven45/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Chievo Verona 1620.
  • Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %80'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,85).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,85).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,85).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,85).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,85).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,85).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,85).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,69, Inter 2,85).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Chievo Verona kalesini maçların %20'inde, Inter %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,69 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,69.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven67/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,69.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven69/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,69.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven66/100Düşük risk
  • Inter için beklenen gol: 2,85.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%76
Güven63/100Orta risk
  • Inter için beklenen gol: 2,85.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Inter için beklenen gol: 2,85.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%11
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%27
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,53.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,53.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Chievo Verona — Inter · Kuponperest