KuponperestV2
2 Eylül Pazar · 20:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,81

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%77
2.5 üst
%53
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
06.19.27.33.81.50.5
17.3129.24.81.90.6
24.77.35.83.01.20.4
32.03.12.41.30.50.2
40.61.00.80.40.20.0
50.20.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 38%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%72
Elo gücü%47
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Empoli 1507.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven36/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1507).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Chievo Verona 1620.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Empoli 1507.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Chievo Verona 1620.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,25, Empoli 1,57).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,25, Empoli 1,57).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,25, Empoli 1,57).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,25, Empoli 1,57).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,25, Empoli 1,57).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,25, Empoli 1,57).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,25, Empoli 1,57).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,25, Empoli 1,57).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • Chievo Verona kalesini maçların %20'inde, Empoli %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven39/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,25.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven45/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,25.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven67/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,25.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven49/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven36/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven49/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,58 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven42/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,58 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Chievo Verona — Empoli · Kuponperest