29 Mart Cuma · 20:30
Kuponperest analizi
CVE%20Beraberlik%26CCA%53
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%80
Güven53/100Orta riskModel uyumu 41%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Chievo Verona 1620.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,90
Beklenen gol (dep.)
1,77
Toplam beklenen gol
2,67
En olası skor
0-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Cagliari Calcio 1602.
- Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1602).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Chievo Verona 1620.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,90, Cagliari Calcio 1,77).
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 0,90, Cagliari Calcio 1,77).
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).