KuponperestV2
27 Ocak Pazar · 12:30
Chievo Verona
3-4Maç sonucu · İY 1-2
ACF Fiorentina

Kuponperest analizi

CVE%25Beraberlik%29AFI%47

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven56/100Orta riskModel uyumu 58%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Chievo Verona 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,23

Beklenen gol (dep.)

1,86

Toplam beklenen gol

3,09

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, ACF Fiorentina 1605.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1605).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Chievo Verona 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,23, ACF Fiorentina 1,86).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,23, ACF Fiorentina 1,86).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Chievo Verona — ACF Fiorentina · Kuponperest