13 Mayıs Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
CHE%44Beraberlik%24NFO%32
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%70
Güven57/100Orta riskModel uyumu 68%
Neden?
- Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Beklenen gol (ev)
1,96
Beklenen gol (dep.)
1,82
Toplam beklenen gol
3,78
En olası skor
1-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Nottingham Forest 1628.
- Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1628).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Chelsea 1675.
- Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Nottingham Forest 1,82).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Nottingham Forest 1,82).
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).