KuponperestV2
16 Mayıs Cuma · 22:15
Chelsea
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Manchester United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,15

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%80
2.5 üst
%58
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.56.34.72.30.80.2
17.2117.83.81.40.4
26.18.96.53.21.10.3
33.44.93.61.80.60.2
41.42.11.50.70.30.1
50.50.70.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 99%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%63
Geçmiş frekans%63
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Manchester United 1673.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1673).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Chelsea 1675.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Manchester United 1673.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Chelsea 1675.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Manchester United 1,46).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Manchester United 1,46).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Manchester United 1,46).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Manchester United 1,46).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Manchester United 1,46).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Manchester United 1,46).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Manchester United 1,46).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,67, Manchester United 1,46).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven63/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Chelsea kalesini maçların %10'inde, Manchester United %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven66/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven68/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Chelsea — Manchester United · Kuponperest