KuponperestV2
6 Mayıs Pazar · 16:30
Chelsea
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Liverpool

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 11 ms

Beklenen toplam gol

4,82

En olası skor

2-1

%7

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%82
1.5 üst
%94
2.5 üst
%87
3.5 üst
%70

Skor olasılık matrisi

012345
00.81.82.42.11.40.7
11.64.45.74.93.21.6
22.05.16.65.73.71.9
31.64.05.24.52.91.5
40.92.33.02.61.70.9
50.41.11.41.20.80.4

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 4.5 üst

Uyum 92%
Dixon-Coles%55
Monte Carlo%52
Ensemble sonucu%53

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1683, Liverpool 1727.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1683 — 1727).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1727, Chelsea 1683.
  • Liverpool deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1683, Liverpool 1727.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1727, Chelsea 1683.
  • Liverpool deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,93 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,34, Liverpool 2,59).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,93 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,34, Liverpool 2,59).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%83
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,93 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,34, Liverpool 2,59).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%64
Güven42/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,93 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,34, Liverpool 2,59).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,93 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,34, Liverpool 2,59).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%5
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,93 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,34, Liverpool 2,59).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,93 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,34, Liverpool 2,59).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%36
Güven42/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,93 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,34, Liverpool 2,59).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%81
Güven64/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Liverpool son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %82'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • Chelsea kalesini maçların %10'inde, Liverpool %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %18'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven65/100Düşük risk
  • Chelsea için beklenen gol: 2,34.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Liverpool deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven52/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 2,34.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Liverpool deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 2,34.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Liverpool deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Liverpool için beklenen gol: 2,59.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%71
Güven64/100Orta risk
  • Liverpool için beklenen gol: 2,59.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Liverpool için beklenen gol: 2,59.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%87
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%64
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Chelsea — Liverpool · Kuponperest