KuponperestV2
18 Mart Cumartesi · 17:30
Chelsea
2-2Maç sonucu · İY 0-0
Everton

Kuponperest analizi

CHE%44Beraberlik%26EVE%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%69
Güven64/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Everton 1645.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,58

Beklenen gol (dep.)

1,25

Toplam beklenen gol

2,83

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Everton 1645.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1645).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1645, Chelsea 1675.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,58, Everton 1,25).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,58, Everton 1,25).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Everton son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Chelsea — Everton · Kuponperest