KuponperestV2
14 Ocak Salı · 19:30
Chelsea
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Bournemouth

Kuponperest analizi

CHE%41Beraberlik%24BOU%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%57
Güven60/100Orta riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Bournemouth için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,06

Beklenen gol (dep.)

1,88

Toplam beklenen gol

3,94

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Bournemouth 1718.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1718).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Chelsea 1675.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,06, Bournemouth 1,88).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,06, Bournemouth 1,88).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven60/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Chelsea — Bournemouth · Kuponperest