KuponperestV2
4 Ağustos Pazartesi · 00:30
Ceará
1-1Maç sonucu · İY 0-1
CR Flamengo

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 40 ms

Beklenen toplam gol

3,05

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%18
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%56
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%80
2.5 üst
%58
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.99.09.26.13.01.2
14.8109.96.63.31.3
22.75.45.33.51.80.7
31.01.91.91.30.60.3
40.30.50.50.30.20.1
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%60
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Ceará 1540, CR Flamengo 1725.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1540 — 1725).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CR Flamengo 1725, Ceará 1540.
  • CR Flamengo deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Ceará 1540, CR Flamengo 1725.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CR Flamengo 1725, Ceará 1540.
  • CR Flamengo deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Ceará 1,08, CR Flamengo 1,99).
  • CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Ceará 1,08, CR Flamengo 1,99).
  • CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Ceará 1,08, CR Flamengo 1,99).
  • CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Ceará 1,08, CR Flamengo 1,99).
  • CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Ceará 1,08, CR Flamengo 1,99).
  • CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Ceará 1,08, CR Flamengo 1,99).
  • CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
  • Kalesini kapalı tutma oranı: Ceará %0, CR Flamengo %47.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Ceará 1,08, CR Flamengo 1,99).
  • CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
  • Kalesini kapalı tutma oranı: Ceará %0, CR Flamengo %47.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Ceará 1,08, CR Flamengo 1,99).
  • CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
  • Kalesini kapalı tutma oranı: Ceará %0, CR Flamengo %47.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven63/100Orta risk
  • CR Flamengo son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven63/100Yüksek risk
  • Ceará kalesini maçların %0'inde, CR Flamengo %47'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven65/100Orta risk
  • Ceará için beklenen gol: 1,08.
  • CR Flamengo deplasmanda maç başına 0,87 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Ceará için beklenen gol: 1,08.
  • CR Flamengo deplasmanda maç başına 0,87 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven65/100Yüksek risk
  • Ceará için beklenen gol: 1,08.
  • CR Flamengo deplasmanda maç başına 0,87 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven65/100Düşük risk
  • CR Flamengo için beklenen gol: 1,99.
  • Deplasmanda maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Ceará iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven64/100Orta risk
  • CR Flamengo için beklenen gol: 1,99.
  • Deplasmanda maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Ceará iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • CR Flamengo için beklenen gol: 1,99.
  • Deplasmanda maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Ceará iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Ceará — CR Flamengo · Kuponperest