22 Aralık Pazar · 20:00
Kuponperest analizi
CD %47Beraberlik%27SCB%26
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%84
Güven64/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,23, Sporting Clube de Braga 0,84).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,23
Beklenen gol (dep.)
0,84
Toplam beklenen gol
2,06
En olası skor
1-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Sporting Clube de Braga 1535.
- CD Santa Clara iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1535).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, CD Santa Clara 1620.
- Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,23, Sporting Clube de Braga 0,84).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,23, Sporting Clube de Braga 0,84).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- CD Santa Clara son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).