KuponperestV2
15 Şubat Cumartesi · 21:00
CD Santa Clara
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Sport Lisboa e Benfica

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 42 ms

Beklenen toplam gol

2,81

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%77
2.5 üst
%54
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.5108.44.61.90.6
17.2129.55.12.10.7
24.16.65.32.91.20.4
31.52.52.01.10.40.1
40.40.70.60.30.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 48%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%80
Geçmiş frekans%100
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Sport Lisboa e Benfica 1675.
  • CD Santa Clara iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1675).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, CD Santa Clara 1620.
  • Sport Lisboa e Benfica deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Sport Lisboa e Benfica 1675.
  • CD Santa Clara iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, CD Santa Clara 1620.
  • Sport Lisboa e Benfica deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,12, Sport Lisboa e Benfica 1,62).
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,12, Sport Lisboa e Benfica 1,62).
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,12, Sport Lisboa e Benfica 1,62).
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,12, Sport Lisboa e Benfica 1,62).
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,12, Sport Lisboa e Benfica 1,62).
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,12, Sport Lisboa e Benfica 1,62).
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,12, Sport Lisboa e Benfica 1,62).
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,12, Sport Lisboa e Benfica 1,62).
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara kalesini maçların %60'inde, Sport Lisboa e Benfica %50'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven48/100Orta risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 1,12.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Sport Lisboa e Benfica deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 1,12.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Sport Lisboa e Benfica deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven68/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 1,12.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Sport Lisboa e Benfica deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven54/100Orta risk
  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 1,62.
  • Deplasmanda maç başına 3,40 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven34/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 1,62.
  • Deplasmanda maç başına 3,40 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 1,62.
  • Deplasmanda maç başına 3,40 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven48/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,54 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven41/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,54 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Santa Clara — Sport Lisboa e Benfica · Kuponperest