Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 29 msBeklenen toplam gol
1,68
En olası skor
0-0
%20
- Ev sahibi kazanır
- %40
- Beraberlik
- %36
- Deplasman kazanır
- %24
- Karşılıklı gol
- %31
- 1.5 üst
- %50
- 2.5 üst
- %25
- 3.5 üst
- %10
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 17 | 12 | 4.2 | 1.0 | 0.2 | 0.0 |
| 1 | 18 | 13 | 4.5 | 1.0 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 9.6 | 6.7 | 2.4 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 3.4 | 2.4 | 0.8 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 4 | 0.9 | 0.6 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 2.5 alt
Uyum 88%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Gil Vicente 1555.
- CD Santa Clara iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1555).
- Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, CD Santa Clara 1620.
- Gil Vicente deplasmanda oynadığı 4 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Gil Vicente 1555.
- CD Santa Clara iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, CD Santa Clara 1620.
- Gil Vicente deplasmanda oynadığı 4 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %64'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %25'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %25'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %25'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %25'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %25'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- CD Santa Clara son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %31'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- CD Santa Clara kalesini maçların %60'inde, Gil Vicente %50'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %69'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,70 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- CD Santa Clara için beklenen gol: 1,05.
- İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Gil Vicente deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- CD Santa Clara için beklenen gol: 1,05.
- İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Gil Vicente deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- CD Santa Clara için beklenen gol: 1,05.
- İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Gil Vicente deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Gil Vicente için beklenen gol: 0,70.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- CD Santa Clara iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Gil Vicente için beklenen gol: 0,70.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- CD Santa Clara iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Gil Vicente için beklenen gol: 0,70.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- CD Santa Clara iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 0,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 1,76.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 0,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 1,76.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.