25 Ekim Cuma · 22:45
Kuponperest analizi
CD %44Beraberlik%31GIL%25
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%73
Güven57/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,05
Beklenen gol (dep.)
0,70
Toplam beklenen gol
1,76
En olası skor
1-0
%18
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Gil Vicente 1555.
- CD Santa Clara iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1555).
- Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, CD Santa Clara 1620.
- Gil Vicente deplasmanda oynadığı 4 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %25'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (CD Santa Clara 1,05, Gil Vicente 0,70).
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- CD Santa Clara son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- CD Santa Clara son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %31'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).