KuponperestV2
20 Eylül Cuma · 22:15
CD Nacional
0-3Maç sonucu · İY 0-0
Sporting Clube de Braga

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 37 ms

Beklenen toplam gol

2,43

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%72
2.5 üst
%44
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.1129.65.01.90.6
17.8129.44.81.90.6
23.85.94.62.40.90.3
31.21.91.50.80.30.1
40.30.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 80%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%79
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Nacional 1439, Sporting Clube de Braga 1535.
  • CD Nacional iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1439 — 1535).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, CD Nacional 1439.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Nacional 1439, Sporting Clube de Braga 1535.
  • CD Nacional iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, CD Nacional 1439.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,97, Sporting Clube de Braga 1,55).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,97, Sporting Clube de Braga 1,55).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,97, Sporting Clube de Braga 1,55).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,97, Sporting Clube de Braga 1,55).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,97, Sporting Clube de Braga 1,55).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,97, Sporting Clube de Braga 1,55).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Nacional son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,97, Sporting Clube de Braga 1,55).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Nacional son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,97, Sporting Clube de Braga 1,55).
  • CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Nacional son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • CD Nacional son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • CD Nacional kalesini maçların %20'inde, Sporting Clube de Braga %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,97 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven54/100Orta risk
  • CD Nacional için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven50/100Yüksek risk
  • CD Nacional için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven64/100Yüksek risk
  • CD Nacional için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven62/100Orta risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • CD Nacional iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven43/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • CD Nacional iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven63/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • CD Nacional iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven41/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Nacional — Sporting Clube de Braga · Kuponperest