16 Mart Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
CDN%37Beraberlik%26CAS%36
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%57
Güven50/100Yüksek riskModel uyumu 98%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 1,20, Casa Pia 1,18).
- CD Nacional son 9 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- CD Nacional son maçlarının %44'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,20
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
2,38
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Nacional 1447, Casa Pia 1457.
- CD Nacional iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1447 — 1457).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Casa Pia 1457, CD Nacional 1447.
- Casa Pia deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 1,20, Casa Pia 1,18).
- CD Nacional son 9 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 1,20, Casa Pia 1,18).
- CD Nacional son 9 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- CD Nacional son maçlarının %44'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven36/100Yüksek risk
- CD Nacional son 9 maçının %44'inde iki takım da gol attı.
- Casa Pia son 10 maçının %20'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).