KuponperestV2
4 Ekim Cuma · 22:00
CD Leganés
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,49

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%23
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%72
2.5 üst
%45
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.2129.34.71.80.5
17.9129.34.71.80.5
24.06.14.62.30.90.3
31.32.01.50.80.30.1
40.30.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 69%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%77
Elo gücü%65
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Valencia 1604.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1604).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, CD Leganés 1541.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Valencia 1604.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, CD Leganés 1541.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,00, Valencia 1,52).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,00, Valencia 1,52).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,00, Valencia 1,52).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,00, Valencia 1,52).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,00, Valencia 1,52).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,00, Valencia 1,52).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,00, Valencia 1,52).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,00, Valencia 1,52).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • CD Leganés kalesini maçların %30'inde, Valencia %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 1,00 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven60/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven71/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven60/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Leganés — Valencia · Kuponperest