KuponperestV2
12 Ocak Cumartesi · 13:00
CD Leganés
1-0Maç sonucu · İY 0-0
SD Huesca

Kuponperest analizi

CLE%38Beraberlik%30SHU%32

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%62
Güven52/100Orta riskModel uyumu 79%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, CD Leganés 1541.
  • SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,33

Beklenen gol (dep.)

1,12

Toplam beklenen gol

2,45

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, SD Huesca 1620.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1620).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, CD Leganés 1541.
  • SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,33, SD Huesca 1,12).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,33, SD Huesca 1,12).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CD Leganés — SD Huesca · Kuponperest