KuponperestV2
26 Ocak Cumartesi · 18:30
CD Leganés
2-2Maç sonucu · İY 0-2
SD Eibar

Kuponperest analizi

CLE%43Beraberlik%31SEI%26

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%75
Güven61/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,50, SD Eibar 1,07).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,50

Beklenen gol (dep.)

1,07

Toplam beklenen gol

2,57

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, SD Eibar 1620.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven48/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Eibar 1620, CD Leganés 1541.
  • SD Eibar deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,50, SD Eibar 1,07).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,50, SD Eibar 1,07).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • SD Eibar son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CD Leganés — SD Eibar · Kuponperest