KuponperestV2
7 Aralık Cuma · 21:00
CD Leganés
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Getafe

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

1,91

En olası skor

1-0

%19

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%36
1.5 üst
%56
2.5 üst
%30
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
014103.70.90.20.0
117134.61.10.20.0
2117.82.80.70.10.0
34.43.21.20.30.10.0
41.41.00.40.10.00.0
50.30.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 99%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%63
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Getafe 1597.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1597).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, CD Leganés 1541.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Getafe 1597.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, CD Leganés 1541.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,24, Getafe 0,72).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%58
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,24, Getafe 0,72).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,24, Getafe 0,72).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,24, Getafe 0,72).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,24, Getafe 0,72).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,24, Getafe 0,72).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%68
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,24, Getafe 0,72).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%86
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,24, Getafe 0,72).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%37
Güven64/100Yüksek risk
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%63
Güven64/100Orta risk
  • CD Leganés kalesini maçların %30'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,72 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven64/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven58/100Orta risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Leganés — Getafe · Kuponperest