Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 24 msBeklenen toplam gol
2,05
En olası skor
1-0
%15
- Ev sahibi kazanır
- %51
- Beraberlik
- %29
- Deplasman kazanır
- %20
- Karşılıklı gol
- %36
- 1.5 üst
- %63
- 2.5 üst
- %33
- 3.5 üst
- %15
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 13 | 9.3 | 3.4 | 0.8 | 0.2 | 0.0 |
| 1 | 17 | 13 | 4.5 | 1.1 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 11 | 8.2 | 3.0 | 0.7 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 4.9 | 3.6 | 1.3 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 1.6 | 1.2 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Karşılıklı gol yok
Uyum 89%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Getafe 1594.
- CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1594).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, CD Leganés 1541.
- Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Getafe 1594.
- CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, CD Leganés 1541.
- Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,32, Getafe 0,73).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,32, Getafe 0,73).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,32, Getafe 0,73).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,32, Getafe 0,73).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,32, Getafe 0,73).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,32, Getafe 0,73).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,32, Getafe 0,73).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,32, Getafe 0,73).
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- CD Leganés kalesini maçların %30'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,73 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- CD Leganés için beklenen gol: 1,32.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- CD Leganés için beklenen gol: 1,32.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- CD Leganés için beklenen gol: 1,32.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Getafe için beklenen gol: 0,73.
- Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
- CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Getafe için beklenen gol: 0,73.
- Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
- CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Getafe için beklenen gol: 0,73.
- Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
- CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,04.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,04.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.