KuponperestV2
23 Kasım Cuma · 21:00
CD Leganés
1-0Maç sonucu · İY 1-0
CD Alavés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,75

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%76
2.5 üst
%50
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
06.96.83.61.30.30.1
111126.02.10.50.1
29.39.65.01.70.40.1
35.15.32.81.00.20.1
42.12.21.20.40.10.0
50.70.70.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 62%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%78
Elo gücü%63
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, CD Alavés 1620.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, CD Leganés 1541.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, CD Alavés 1620.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, CD Leganés 1541.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,66, CD Alavés 1,04).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,66, CD Alavés 1,04).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,66, CD Alavés 1,04).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,66, CD Alavés 1,04).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,66, CD Alavés 1,04).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,66, CD Alavés 1,04).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,66, CD Alavés 1,04).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 1,66, CD Alavés 1,04).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • CD Leganés kalesini maçların %30'inde, CD Alavés %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven53/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,66.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven38/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,66.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,66.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven52/100Orta risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven67/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven48/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven42/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Leganés — CD Alavés · Kuponperest