KuponperestV2
26 Eylül Çarşamba · 20:00
CD Leganés
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Barcelona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 39 ms

Beklenen toplam gol

3,60

En olası skor

0-2

%11

Ev sahibi kazanır
%8
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%78
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%88
2.5 üst
%71
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
02.56.79.79.26.63.8
12.06.18.68.25.83.3
20.92.63.83.62.61.5
30.30.81.11.10.80.4
40.10.20.20.20.20.1
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%11
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Barcelona 1947.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %8'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven76/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1541 — 1947).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%76
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, CD Leganés 1541.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %78'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%24
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Barcelona 1947.
  • CD Leganés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %8'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, CD Leganés 1541.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %78'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven76/100Düşük risk
  • Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,88, Barcelona 2,86).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,88, Barcelona 2,86).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,88, Barcelona 2,86).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,88, Barcelona 2,86).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,88, Barcelona 2,86).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,88, Barcelona 2,86).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,88, Barcelona 2,86).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (CD Leganés 0,88, Barcelona 2,86).
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • CD Leganés son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • CD Leganés kalesini maçların %30'inde, Barcelona %50'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,88 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven58/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,88.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,88.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven76/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,88.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven75/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%79
Güven72/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%54
Güven63/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • CD Leganés iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%10
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%60
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Leganés — Barcelona · Kuponperest