KuponperestV2
28 Ekim Pazar · 18:30
CD Alavés
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Villarreal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,37

En olası skor

0-1

%14

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%69
2.5 üst
%42
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
08.9129.04.31.60.4
18.6139.04.31.60.4
24.46.34.52.20.80.2
31.52.11.50.70.30.1
40.40.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 84%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%74
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Villarreal 1716.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1716).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, CD Alavés 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Villarreal 1716.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, CD Alavés 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Villarreal 1,44).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Villarreal 1,44).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Villarreal 1,44).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Villarreal 1,44).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Villarreal 1,44).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Villarreal 1,44).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Villarreal 1,44).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Villarreal 1,44).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • CD Alavés kalesini maçların %20'inde, Villarreal %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven58/100Orta risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven67/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,18 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,18 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,18 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Alavés — Villarreal · Kuponperest