KuponperestV2
5 Ocak Cumartesi · 16:15
CD Alavés
2-1Maç sonucu · İY 2-1
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,61

En olası skor

0-1

%12

Ev sahibi kazanır
%23
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%53
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%74
2.5 üst
%50
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
08.4139.95.12.00.6
17.6129.44.81.90.6
23.75.74.42.30.90.3
31.21.81.40.70.30.1
40.30.40.30.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 44%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%77
Elo gücü%56
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Valencia 1601.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1601).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, CD Alavés 1620.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Valencia 1601.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, CD Alavés 1620.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,94, Valencia 1,55).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,94, Valencia 1,55).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,94, Valencia 1,55).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,94, Valencia 1,55).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,94, Valencia 1,55).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,94, Valencia 1,55).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,94, Valencia 1,55).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,94, Valencia 1,55).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • CD Alavés kalesini maçların %20'inde, Valencia %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,94 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven58/100Orta risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven71/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven61/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Alavés — Valencia · Kuponperest