KuponperestV2
11 Kasım Pazar · 12:00
CD Alavés
2-1Maç sonucu · İY 1-1
SD Huesca

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,17

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%32
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%64
2.5 üst
%36
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
011126.92.60.70.2
112147.52.80.80.2
26.57.34.11.50.40.1
32.32.61.50.60.20.0
40.60.70.40.20.00.0
50.10.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 94%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, SD Huesca 1620.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, CD Alavés 1620.
  • SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, SD Huesca 1620.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, CD Alavés 1620.
  • SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %68'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,09, SD Huesca 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,09, SD Huesca 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,09, SD Huesca 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%18
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,09, SD Huesca 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,09, SD Huesca 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,09, SD Huesca 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%63
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,09, SD Huesca 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%82
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,09, SD Huesca 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • CD Alavés kalesini maçların %20'inde, SD Huesca %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven50/100Orta risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven65/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven48/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven52/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven66/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven47/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,24 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,24 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Alavés — SD Huesca · Kuponperest