KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 18:30
CD Alavés
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Real Sociedad

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,37

En olası skor

0-1

%14

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%49
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%68
2.5 üst
%43
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
09.1139.04.31.50.4
18.7139.04.21.50.4
24.46.34.52.10.70.2
31.52.11.50.70.20.1
40.40.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 59%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%73
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Real Sociedad 1620.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad 1620, CD Alavés 1620.
  • Real Sociedad deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Real Sociedad 1620.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven49/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad 1620, CD Alavés 1620.
  • Real Sociedad deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Real Sociedad 1,42).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Real Sociedad 1,42).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Real Sociedad 1,42).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Real Sociedad 1,42).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Real Sociedad 1,42).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Real Sociedad 1,42).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Real Sociedad 1,42).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,00, Real Sociedad 1,42).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • CD Alavés kalesini maçların %20'inde, Real Sociedad %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 1,00 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven52/100Orta risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Real Sociedad deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Real Sociedad deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven66/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Real Sociedad deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven60/100Orta risk
  • Real Sociedad için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • Real Sociedad için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Real Sociedad için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • CD Alavés iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CD Alavés — Real Sociedad · Kuponperest