KuponperestV2
6 Ekim Cumartesi · 18:30
CD Alavés
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Real Madrid

Kuponperest analizi

CAL%21Beraberlik%22RMA%57

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, CD Alavés 1620.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,86

Beklenen gol (dep.)

1,61

Toplam beklenen gol

2,47

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Real Madrid 1855.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1855).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, CD Alavés 1620.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,86, Real Madrid 1,61).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,86, Real Madrid 1,61).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CD Alavés — Real Madrid · Kuponperest