KuponperestV2
11 Şubat Pazartesi · 21:00
CD Alavés
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Levante UD

Kuponperest analizi

CAL%40Beraberlik%28LUD%32

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%60
Güven57/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, CD Alavés 1620.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,31

Beklenen gol (dep.)

1,13

Toplam beklenen gol

2,44

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Levante UD 1591.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1591).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, CD Alavés 1620.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,31, Levante UD 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 1,31, Levante UD 1,13).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CD Alavés — Levante UD · Kuponperest