KuponperestV2
30 Mart Cumartesi · 20:45
CD Alavés
0-4Maç sonucu · İY 0-2
Atlético Madrid

Kuponperest analizi

CAL%21Beraberlik%26AMA%53

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven48/100Orta riskModel uyumu 31%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, CD Alavés 1620.
  • Atlético Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,73

Beklenen gol (dep.)

1,77

Toplam beklenen gol

2,50

En olası skor

0-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Atlético Madrid 1620.
  • CD Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, CD Alavés 1620.
  • Atlético Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,73, Atlético Madrid 1,77).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (CD Alavés 0,73, Atlético Madrid 1,77).
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • CD Alavés son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Atlético Madrid son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CD Alavés — Atlético Madrid · Kuponperest