Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 13 msBeklenen toplam gol
3,12
En olası skor
0-3
%11
- Ev sahibi kazanır
- %11
- Beraberlik
- %20
- Deplasman kazanır
- %69
- Karşılıklı gol
- %52
- 1.5 üst
- %83
- 2.5 üst
- %61
- 3.5 üst
- %38
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4.5 | 10 | 12 | 8.9 | 5.1 | 2.3 |
| 1 | 3.6 | 8.4 | 9.6 | 7.3 | 4.2 | 1.9 |
| 2 | 1.5 | 3.5 | 4.0 | 3.0 | 1.7 | 0.8 |
| 3 | 0.4 | 1.0 | 1.1 | 0.8 | 0.5 | 0.2 |
| 4 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst
Uyum 72%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Casa Pia 1457, Estrela da Amadora 1485.
- Casa Pia iç sahada oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,20 gol attı.
- Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1457 — 1485).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Estrela da Amadora 1485, Casa Pia 1457.
- Estrela da Amadora deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Casa Pia 1457, Estrela da Amadora 1485.
- Casa Pia iç sahada oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,20 gol attı.
- Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Estrela da Amadora 1485, Casa Pia 1457.
- Estrela da Amadora deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Casa Pia 0,83, Estrela da Amadora 2,29).
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Casa Pia 0,83, Estrela da Amadora 2,29).
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Casa Pia 0,83, Estrela da Amadora 2,29).
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Casa Pia 0,83, Estrela da Amadora 2,29).
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Casa Pia 0,83, Estrela da Amadora 2,29).
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Casa Pia 0,83, Estrela da Amadora 2,29).
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Casa Pia son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Casa Pia 0,83, Estrela da Amadora 2,29).
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Casa Pia son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Casa Pia 0,83, Estrela da Amadora 2,29).
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Casa Pia son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Casa Pia son 10 maçının %20'inde iki takım da gol attı.
- Estrela da Amadora son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Casa Pia kalesini maçların %20'inde, Estrela da Amadora %0'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,83 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Casa Pia için beklenen gol: 0,83.
- İç sahada maç başına 0,20 gol üretiyor.
- Estrela da Amadora deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Casa Pia için beklenen gol: 0,83.
- İç sahada maç başına 0,20 gol üretiyor.
- Estrela da Amadora deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Casa Pia için beklenen gol: 0,83.
- İç sahada maç başına 0,20 gol üretiyor.
- Estrela da Amadora deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Estrela da Amadora için beklenen gol: 2,29.
- Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
- Casa Pia iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Estrela da Amadora için beklenen gol: 2,29.
- Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
- Casa Pia iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Estrela da Amadora için beklenen gol: 2,29.
- Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
- Casa Pia iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,12.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,12.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.