KuponperestV2
22 Şubat Cuma · 19:45
Cardiff City
1-5Maç sonucu · İY 0-1
Watford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,35

En olası skor

2-0

%13

Ev sahibi kazanır
%83
Beraberlik
%12
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%41
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.41.90.60.10.00.0
19.45.51.60.30.00.0
2137.72.20.40.10.0
3137.22.10.40.10.0
48.85.11.50.30.00.0
55.02.90.80.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%54
Monte Carlo%52
Ensemble sonucu%53

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%66
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cardiff City 1620, Watford 1620.
  • Cardiff City iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Cardiff City 1620.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cardiff City 1620, Watford 1620.
  • Cardiff City iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%34
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Cardiff City 1620.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,82, Watford 0,58).
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,82, Watford 0,58).
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,82, Watford 0,58).
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,82, Watford 0,58).
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,82, Watford 0,58).
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,82, Watford 0,58).
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Cardiff City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,82, Watford 0,58).
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Cardiff City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 2,82, Watford 0,58).
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Cardiff City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven36/100Yüksek risk
  • Cardiff City son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven36/100Yüksek risk
  • Cardiff City kalesini maçların %23'inde, Watford %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,58 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven61/100Orta risk
  • Cardiff City için beklenen gol: 2,82.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven38/100Yüksek risk
  • Cardiff City için beklenen gol: 2,82.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Cardiff City için beklenen gol: 2,82.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,58.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Cardiff City iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,58.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Cardiff City iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven71/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,58.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Cardiff City iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%60
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%8
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cardiff City — Watford · Kuponperest