22 Aralık Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
CCI%42Beraberlik%26MUN%31
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%84
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- Cardiff City için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
- Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,96
Beklenen gol (dep.)
1,35
Toplam beklenen gol
3,31
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cardiff City 1620, Manchester United 1713.
- Cardiff City iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1713).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Cardiff City 1620.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 1,96, Manchester United 1,35).
- Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Cardiff City 1,96, Manchester United 1,35).
- Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Cardiff City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Cardiff City son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).