KuponperestV2
16 Aralık Pazar · 18:00
Cagliari Calcio
0-1Maç sonucu · İY 0-0
SSC Napoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,27

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%43
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%65
2.5 üst
%41
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
010138.13.41.10.3
110138.23.41.10.3
25.46.74.21.80.50.1
31.82.31.40.60.20.0
40.50.60.40.20.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 78%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%69
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, SSC Napoli 1791.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1791).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Cagliari Calcio 1602.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, SSC Napoli 1791.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Cagliari Calcio 1602.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,02, SSC Napoli 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,02, SSC Napoli 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,02, SSC Napoli 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,02, SSC Napoli 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,02, SSC Napoli 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,02, SSC Napoli 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,02, SSC Napoli 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,02, SSC Napoli 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %23'inde, SSC Napoli %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven60/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven56/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven76/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — SSC Napoli · Kuponperest