KuponperestV2
15 Eylül Pazar · 19:00
Cagliari Calcio
0-4Maç sonucu · İY 0-1
SSC Napoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,26

En olası skor

0-1

%14

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%65
2.5 üst
%38
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
010138.63.81.20.3
19.8138.53.71.20.3
24.96.44.21.80.60.2
31.62.11.40.60.20.1
40.40.50.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 81%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%72
Elo gücü%79
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, SSC Napoli 1761.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1761).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Cagliari Calcio 1549.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, SSC Napoli 1761.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Cagliari Calcio 1549.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,99, SSC Napoli 1,31).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,99, SSC Napoli 1,31).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,99, SSC Napoli 1,31).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,99, SSC Napoli 1,31).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,99, SSC Napoli 1,31).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,99, SSC Napoli 1,31).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,99, SSC Napoli 1,31).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,99, SSC Napoli 1,31).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %20'inde, SSC Napoli %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,99 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven63/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,99.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,99.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven74/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,99.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven63/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — SSC Napoli · Kuponperest