KuponperestV2
7 Nisan Pazar · 15:00
Cagliari Calcio
2-1Maç sonucu · İY 1-1
SPAL 2013 Ferrara

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 20 ms

Beklenen toplam gol

2,16

En olası skor

1-0

%18

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%38
1.5 üst
%64
2.5 üst
%37
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
0117.82.80.70.10.0
116124.21.00.20.0
2128.73.10.70.10.0
36.04.31.60.40.10.0
42.21.60.60.10.00.0
50.70.50.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 60%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%82
Elo gücü%66
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven70/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,49, SPAL 2013 Ferrara 0,72).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,49, SPAL 2013 Ferrara 0,72).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,49, SPAL 2013 Ferrara 0,72).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,49, SPAL 2013 Ferrara 0,72).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,49, SPAL 2013 Ferrara 0,72).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,49, SPAL 2013 Ferrara 0,72).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,49, SPAL 2013 Ferrara 0,72).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,49, SPAL 2013 Ferrara 0,72).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven56/100Orta risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %23'inde, SPAL 2013 Ferrara %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,72 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven75/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven77/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest