KuponperestV2
11 Aralık Pazartesi · 20:45
Cagliari Calcio
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Sassuolo Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

2,27

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%65
2.5 üst
%41
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
011105.21.70.40.1
113136.62.20.50.1
28.38.34.11.40.30.1
33.53.51.70.60.10.0
41.11.10.60.20.00.0
50.30.30.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 79%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%73
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Sassuolo Calcio 1569.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1569).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Cagliari Calcio 1549.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Sassuolo Calcio 1569.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Cagliari Calcio 1549.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,26, Sassuolo Calcio 1,00).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,26, Sassuolo Calcio 1,00).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,26, Sassuolo Calcio 1,00).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,26, Sassuolo Calcio 1,00).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,26, Sassuolo Calcio 1,00).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,26, Sassuolo Calcio 1,00).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,26, Sassuolo Calcio 1,00).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,26, Sassuolo Calcio 1,00).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %20'inde, Sassuolo Calcio %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven63/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven52/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven47/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — Sassuolo Calcio · Kuponperest